Menu

Świat, USA, Polska, Historia, Nauka, Ekonomia wg. Mr.Navigator

Świat, USA, Polska, Unia Europejska, Historia, Nauka, Polityka, Ekonomia opisuje: Mr. Navigator

Act 447; czyli wojna o kontrolę projektu "Międzymorze".

mr.navigator

Art:   Act 447; czyli wojna o kontrolę projektu "Międzymorze".

Polski, dumny projekt Międzymorze.

Link: Międzymorze

Międzymorze to polski projekt z okresu z przed II wojny światowej. Zakłada zbudowanie i zarządzanie terenem Europy Środkowej od północy aż po samo południe kontynentu. Naturalnym "zarządcą" tego projektu byłaby Polska z uwagi na liczne oraz wyjątkowe predyspozycje geograficzno - polityczne. Projekt Międzymorze od samego jego powstania budzi wiele negatywnych emocji tzw. "europejskich mocarstw regionalnych" a dokładniej mówiąc sprzeciw większości państw Europy Zachodniej, szczególnie Niemiec i Francji. Ale istnieje jeszcze wschodni gracz - czyli Rosja, która wogóle nie może odnaleźć się w projekcie "Międzymorze". Rozpatrując w kontekście tych trzech państw (Niemcy, Francja, Rosja) "architekturę Europy" to ich logika obejmuje jedynie koncepcje Wschód - Zachód; uwzględniając transport dóbr oraz przepływ ludności. Taki stary i dysfunkcyjny - w swoim ograniczeniu - projekt nie przystawał do wymogów Europy XX wieku.

Gospodarki europejskie XX wieku, a zwłaszcza ich ekspansywny przemysł wyłonił nowych graczy w Europie, którzy w sposób odważny deklarowali sprawiedliwszy rozdział zysku z kapitału. Po I wojnie światowej sytuacja jeszcze więcej się skomplikowała, kiedy Niemcy i Austria zostały zmuszone do oddania zagarniętych terenów dla odbudowy wielu europejskich państw - chociażby Polski.

To wtedy po raz pierwszy pojawiła się idea  Międzymorze... koncepcji zakładającej zburzenie dotychczasowych kierunków geopolitycznych! Międzymorze zakłada transport dóbr i przepływ ludności na osi Północ - Południe. Dodatkowym walorem byłaby Skandynawia oraz Turcja.

Międzymorze to oryginalna Polska koncepcja, zakładająca polską mocarstwowość.

Dla Niemiec, Francji i Rosji realizacja tej koncepcji oznaczałaby degradację i powolne uzależnianie się od nowych graczy ze Środkowej Europy oraz utracenie ośrodków decyzyjnych w kontekście całego kontynentu.

Obecny powrót tej koncepcji "Międzymorze" - w XXI wieku - jest również postrzegany jako fizyczne zagrożenia dla rozwiniętych gospodarek Zachodniej Europy, tak samo jak dla zacofanej i niedorozwiniętej gospodarki rosyjskiej.

Tylko że teraz sytuacja komplikuje się do potęgi, ponieważ do gry próbuje wkroczyć całkiem nowy i nieobliczalny gracz - czyli potężne gospodarczo Chiny, które już na starcie przebijają i onieśmielają Niemcy, Francję i Rosję. Chińska oferta inwestycyjna dla projektu Międzymorze jest stosunkowa hojna ale wypacza jego pierwotny charakter... Otóż Międzymorze to ściśle europejski projekt - zakładający dominację Polski. Chińskie łakomstwo jest szkodliwe dla tego projektu zwłaszcza, że Chiny chcą Międzymorze zamienić w Jedwabny Szlak - czyli całkowicie zmienić oryginalną koncepcję emancypacji Europy Środkowej. Zamiast tego, chińska koncepcja zakłada budowę ośrodka zarządzającego tylko w Chinach z rozbudowaną sięcią transportu do Europy i Azji. Udział samej Polski w chińskim projekcie byłby znikomy w porównaniu z udziałem Polski w tym projekcie bez Chin.

Ale to nie koniec emocji dotyczących projektu Międzymorze... .

USA widząc nowe drogi ekspansji i rozwoju w tej części świata poprzez czynne wsparcie projektu Międzymorze "dorzuciły do puli" ogromne środki finansowe oraz - na czym Polsce ogromnie zależy - bezpieczeństwo wojskowe i bezpieczeństwo energetyczne! Ta właśnie oferta "odrzuciła" Chińczyków z powrotem do AzjiNa polu pozostały tylko Stany Zjednoczone. Oferta gazu skroplonego z USA, pomoc w rozbudowaniu terminalu do jego przyjęcia w Świnoujściu oraz rozbudowa sieci dystrybucji tego gazu przez Czechy, Węgry, Austrię, Rumunię, Chorwację, Bułgarię, Mołdawię, Ukrainę oraz Państwa Bałtyckie ustawia Polskę jako niekwestionowanego lidera Nowej Europy. To samo dotyczy polskich portów towarowych wysyłających kontenery siecią połączeń lądowyh i rzecznych na południe Europy, Polskie Koleje Państwowe przewożące ogromne ilości towarów czy Polskie Linie Lotnicze monopolizujące europejski transport lotniczy... To wszystko przy współudziale USA.

Jak do tej pory, to Polsce nikt lepszej - czy nawet zbliżonej - oferty nie zaoferował! Historia uczy, że najlepsze biznesy robi się z USA! Czas, aby Polska też skorzystała z tego torciku... tak jak poprzednio skorzystały Niemcy, Francja, Hiszpania, etc. - po II wojnie światowej.

I tyle jeśli mowa o rzeczach istotnych i korzystnych dla Polski... .

Złodzieje - dawni znajomi.

Niestety dla Polski... pojawił się jeszcze inny gracz, który od tysiącleci specjalizuje się w pasożytnictwie i wysysaniu z narodów świata wszystkiego co vitalne! To oczywiście... Żydzi!

Komentarz tylko dla idiotów: Nie tyczy się to wszystkich Żydów. Są Żydzi, ktόrzy życzą Polsce jak najlepiej - są polskimi patriotami.

Żydzi zwietrzyli interes dostrzegając ogromny potencjał w Polsce oraz dodatkowo w całej Europie Środkowej - czyli projektu Międzymorze. Kiedy Żydzi przejrzeli dokładnie tę koncepcję i wstępnie policzyli jej zyski... to pejsy rozkręciły się im i wyprostowały jak struny!

Środowiska żydowskie zwietrzyły interes tysiąclecia i skonsolidowały się wewnętrznie aby przejąć wszystko co oferuje Międzymorze... Nie koniecznie uwzględniając - w tym żydowskim planie - mieszkańców tej omawianej części Europy. Zresztą, Żydzi nigdy nie okazywali szacunku dla ludności, która ich łaskawie przyjmowała i żywiła... nie asymilowali się z tą ludnością... w taki sposób łatwiej było oszukiwać.

Żydzi wiedzieli że bedzię to długa i wyczerpująca akcja, rozłożona na wiele lat. Zaczęli od wmawiania Polakom i innyn Europejczykom współwiny za Holocaust. Kłamstwa te zaczęli publikować i "roznosić" (wzorem wirusów) w telewizji i prasie. Skąd Polacy to znają?

Żydzi wtargnęli do internetu i wprowadzili cenzurę (cenzura youtube, google, etc.) aby ukryć niechęć do tej żydowskiej akcji. Do Polski wysłano Daniels'ów aby usypiali czujność polskich polityków i dziennikarzy a żydowski Mossad koordynował żydowskie konsulaty w Europie.

Żydowskie tzw. kongresy i fundacje rozpoczęły inwigilacje polityków Stanów Zjednoczonych - aby - co słabszych kongresmenów i senatorów ustawiać przeciw Polsce... ! Oficjalnie za darmo... . Co słabsi z nich zgłupieli i zagłosowali w kwietniu bieżącego roku w Kongresie USA za ustawą: 447. Ustawa 447 to następny etap w rozgrywce Żydów przeciw Polakom - a dokładniej - kradzieży polskiej własności!

Ale też kradzieży własności Czechów, Węgrów, Rumunów i własności wszystkich państw - założycieli projektu Międzymorze!

Żydzi z Nowego Jorku zażądali od Izraela aby przyszykował "kadry" tzw. "inteligencji żydowskiej" do przemieszczenia w najbliższym czasie do Polski. (Słynny wywiad Geremka o zastąpieniu w Polsce polskich kadr kadrą izraelską). Uczynić z Polski tzw. Polin (żydowskie państwo w Polsce).

Link do wywiadu prasowego, ktόrego udzielił Geremek

Obecnie są widoczne zaawansowane elementy tego planu; sprzyjają temu politycy PiS-u a szczgólnie Andrzej Duda, który wstrzymywał długo nominacje generalskie polskich oficerów - patriotów z wyboru Antoniego Macierewicza. Duda promuje generałów nie spełniających wymogi tajności oraz wątpliwej lojalności do państwa polskiego. Z tajnych protokołów kongresów żydowskich wyciekło o planie wprowadzenia do Polskiego Sztabu Generalnego - generałów z Izraela (byłych polskich obywateli, którym Duda planuje przywrócić polskie obywatelstwo).  Następny etap to przywrócenie - wszystkim Izraelczykom pochodzących z Polski - obywatelstwa polskiego i przesiedlenie ich do Polski z rekompensatą państwa polskiego za rzekome krzywdy i nielegalne pozbawienie ich polskiego obywatelstwa. Ci Żydzi będą mogli z kolei sprowadzać do Polski swoich bliskich w ramach łączenia krewnych. Itp., itd. W efekcie plan żydowski przewiduje przesiedlenie ogromnej liczby Żydów z Izraela do Polski celem objęcia kontroli politycznej i gospodarczej III Rzeczpospolitej Polskiej! A w efekcie próby przejęcia kontroli projektu Międzymorze oraz wszystkich profitów z tego projektu wynikających. Węgry notują zbliżoną formę aktywności żydowskiej, gdzie główną rolę odgrywa Żyd węgierski George Soros.

Ale celem jest Polska, ponieważ ośrodek centalny i decyzyjny projektu Międzymorze będzie ulokowany w Polsce.

Donald Trump kiedy odwiedził Polskę latem 2017 roku był zachwycony projektem Międzymorze i nadal jest gorącym jego orędownikiem. Prezydent USA sam wyszedł a inicjatywą wspólnej realizacji oraz współfinansowania z Polską projektu Międzymorze!

Niestety Donald Trump ma wrogów w Kongresie i Senacie USA, gdzie lobby żydowskie próbuje "mieszać". I w taki sposób Żydzi spowodowali aby część kongresmenów i senatorów - wbrew woli Trump'a - poparła ustawę 447 jako wrogi akt wobec polskiej racji stanu! Żydzi będą ustawą 447 walczyć o przejmowanie w sposób nielegalny dóbr i własności Polaków. To ogromna kasa! Oblicza się, że Polska może spłacać żydów nawet 160 lat! Plan żydowski zakłada zbudowanie w Polsce żydowskiej klasy średniej, zbudowanie sieci żydowskich pośredników oddzielących polskich producentów od polskich konsumentów (wzorem 20 - lecia międzywojennego), przejęcie przez Żydów lobbingu politycznego w polskim Sejmie i Trybunale Konstytucyjnym oraz uzyskanie przez żydowskich generałów wpływów w Polskim Sztabie Generalnym! Dokumenty i protokoły kongresów żydowskich można znaleźć np. w portalu "WikiLeaks".

Z tych dokumentów wynika m. in. że właśnie w celu zaognienia sytuacji w Polsce sztucznie buduje się mniejszości etniczne; a dokładnie sprowadzenie do Polski w stosunkowo krótkim czasie 1,2 mln. Ukraińców - wrogo ustosunkowanych do Polaków. W najbliższym czasie rząd PiS-u planuje sprowadzić dodatkowy milion ukraińskich obywateli do Polski, ponieważ - jak to uzasadnia - polska gospodarka rośnie i brakuje pracowników... Co jest pospolitym kłamstwem, ponieważ bezrobocie faktyczne (a nie ukryte) wynosi w Polsce 13%.

PiS planuje docelowo wpompować w polski system pracy 2,5 mln. Ukraińcow!

Żydzi przyciskają PiS aby chamował sztucznie wzrost pensji ze względu, aby - jak to Żydzi określili - nie rozbestwić pracowników, którym nie chcą płacić zachodnich pensji po ewentualnym przejęciu kontroli polskiej gospodarki.

W efekcie wzrost obecności ukraińskich pracowników  w Polsce sztucznie zaniża pensje - a przełożenie wzrostu polskiego PKB powinno bezpośrednio zwiększać pobory pracownicze. Takie są zasady ekonomii... Ale niestety nie w Polsce! W Polsce istnieje zasada: " małe pensje ale duże zasiłki".

Żydzi przyciskają PiS aby "wymieszał" rdzenną ludność polską z ludnością ukraińską, obcą, w celu łatwiejszego manipulowania oraz łatwiejszego wzniecania niepokojów społecznych. Te dwie grupy społeczne łatwo zantagonizować! Według zasady: "dzielić i rządzić".

Co do żydowskich pomysłów tzw. "przebudowy społecznej" Polaków - to używa się sztandarowego programu PiS-u: "Mieszkanie plus". PiS planuje budowę 100 tys. mieszkań w roku 2018. Chodzą słuchy "na internecie" (jak się dobrze poszuka to znajdzie się nawet stenogram ze spotkań kongresów żydowskich, których polskie media tzw. rządowe ani opozycyjne nie chcą publikować), że budowa tych mieszkań tylko w części będzie przeznaczona dla osadników żydowskich przybywających z Izraela... Reszta tych mieszkań (a PiS planuje w następnych latach budowę dalszych setek tysięcy mieszkań) będzie przeznaczona dla Polaków wysiedlanych masowo z kamiennic z dużych miast i samej Warszawy, ponieważ ustawa ustawa 447 będzie egzekwować restytucję mienia polskiego dla organizacji żydowskich!

Czyli PiS oraz partie opozycyjne: PO, Nowoczesna (bez różnicy polskie partie polityczne są w zmowie z Żydostwem) zakładają masowy przyjazd Żydów do Polski, ich masowe osiedlanie oraz przejęcie struktur decyzyjnych w Polsce... a w efekcie kradzież Polakom projektu Międzymorze oraz profity z tego projektu wynikające.

Aby Żydzi mogli przejąć newralgiczną gałąź polskiej gospodarki jakim jest rolnictwo - planuje się jego uczynienie drastycznie nieopłacalnym; do tego będzie już wkrótce użyta ustawa o opodatkowaniu wody! To jakiś absurd w tej strefie geograficznej! Woda będzie opodatkowana zarówno spożywcza - ale też tzw. deszczówka! To prawo żywcem przeniesione z Bliskiego Wschodu i Afryki. To w żydowskim stylu: wirtualnie i sztucznie wygenerować koszty produkcji rolnej aby zniszczyć rolników i przejąć liczne polskie gospodarstwa rolne za bezcen albo za cenę windykacyjną od komorników. A rolnicy powinni - według planu żydowskiego - przybyć do swoich dawnych gospodarstw jako tania najemna siła.

Banki polskie z zastrzykiem kasy od żydowskich banków dopełnią resztę.

Należy szczególnie przyjrzeć się ministrowi cyfryzacji i nowej  ustawie, która spowoduje, że obywatel polski (ale dotyczy to obywateli państw uwzględnionych w projekcie Międzymorze) będzie dokładnie "prześwietlony" i pozbawiony prywatności oraz tzw. "tajemnicy fizyczności". Akta obywatela będą zawierały dane, które nigdy żaden rząd nie powinien posiadać.

Ministrowie przyjmują wytyczne.

Tajemnicą owiane są też wizyty trzech polskich ministrów w USA - dokładnie w czasie kiedy Kongres i Senat Stanów Zjednoczonych uchwalał łupieżczą ustawę 447. Przecież ci trzej tzw. ministrowie nie negocjowali tej ustawy ani też nie lobbowali przeciw niej. Czyżby prawdą było to - o czym twierdzi WikiLeaks - że trzej polscy ministrowie odbyli konsultacje z lobby żydowskim i przyjęli instrukcje?

Gliński został poinstruowany co do dalszego sponsorstwa środowisk żydowskich, pozostawienia antypolskiego dyrektora Auschwitz, kontynuacji obfitetej dotacji dla muzeum Polin oraz pozostawienia nietkniętego jej antypooskiego zarządu. Gliński dotuje internetową wikipedie, ponieważ umieszcza w niej życiorysy bojowników powstania w Getcie oraz tłumaczy te wpisy na inne języki obce. Niestety, ale Gliński twierdz,i że nie posiada budżetu na umieszczaniu w internetowej wikipedi życiorysów żołnierzy powstania warszawskiego oraz nie ma kasy na ich tłumaczenie na języki obce! Gliński twierdzi też, że nie ma kasy na umieszczenie w wikipedi polskich "sprawiedliwych wśród narodów świata" i na ich tłumaczenie na język angielski, francuski, niemiecki i hiszpański.

Czaputowicz wogóle zignorował polski interes narodowy w sprawie act 447 i towarzysko się udzielał w USA za kasę Polaków... Zamiast - w czasie pobytu w USA - skrytykować act 447 wśród polityków Stanów Zjednoczonych oraz udzielać wywiadów mediom w USA o szkodliwości tej ustawy. Co załatwił? Nic! To oficjalna wersja... nieoficjalnie ustalał kierunki polskiej polityki zagranicznej z lobby żydowskim.

Gowin, który tyle powiedział o swojej wizycie w USA że nikt do tej pory nie wie po co był osobiście w USA. "WikiLeaks" twierdzi, że Gowin ustalał z Żydami program nauczania i kształcenia polskich studentów jako program kompatybilny dla polskich ośrodków akademickich według doktryn linii pojmowania historii i polityki państwa izralskiego. I tyle!

PiS dla zmyłki i zamydlenia oczu polskiemu społeczeństwu znowu ogłosi jakieś następne "500 plus" albo "300 plus" czy "mieszkanie plus z daczą w lesie". A może "drugie wakacje plus"? Polacy zapomną i będzie git! A i tak wszystko potem Polacy zwrócą z procentem do banków żydowskich. W przyrodzie nic nie ginie. Aby do następnych wyborów... .

A kiedy PiS już całkowicie wydrenuje polski budżet to wprowadzi "codzienną działe" środka psychoaktywnego dla każdego obywatela czyli "zioło plus" i każdy będzie biedny i szczęśliwy.

Konkluzja jest prosta: Polacy powinni być czujni i przyszykować się do bitwy o Polskę i o "polskie" Międzymorze! Nie pozwolić sobie wyrwać kasy, która należy się wyłącznie Polakom; a nie jakimś przygarniętym i niewdzięcznym grupom etniczym z przed wieków. W tym celu należy zastosować strategię odstraszania - identyczną z tą jakie stosują współczesne wojska, w tym również wojsko polskie (nawet w odniesieniu do teoretycznie silniejszych rosyjskich sił zbrojnych).

Należy uczynić inwazję żydowską przeciw Polsce czy innych państw projektu Międzymorze - NIEOPŁACALNĄ !

Jeśli Żydzi policzą trud jaki musieliby włożyć - a potem jeszcze  skutecznie chronić - w grabież Polski i innych państw projektu Międzymorze - to zastanowią się tysiąckrotnie zanim zdecydują się okradać Polakόw. Ale Żydzi muszą to wiedzieć! Trzeba Żydom pokazać vigor Polaków i lekceważenie ich politycznych i finansowych koneksji - nawet tych koneksji w USA.

Nowoczesne pole walki różni się od wojen z przeszłości znanych ludzkości. Teraz stosuje się wojny hybrydowe. Czasem przeciwnik nawet nie wie, że już jest w stanie wojny. Ale każdy przeciwnik jest specyficzny... . Zwłaszcza przeciwnik żydowski! Żydowskie kongresy, związki czy fundacje nie posiadają wojska ani regularnych żołnierzy.  Ich siła oparta jest o: kapitał, lobbing i spekulanctwo. (Wyjątek stanowi Izrael, który posiada własne wojsko, ale jest to wojsko - chociaż solidnie uzbrojone - to mierne liczebnie i całkowicie uzależnione od kaprysów USA. Izrael nie jest w stanie samodzielnie się wyżywić ani dozbroić i korzysta obficie z pomocy Stanów Zjednoczonych. Wojsko izraelskie posiada tylko zdolności odstraszania ale nie posiada wogóle zdolności inwazyjnych; nie nadaje się do misji daleko po za Izraelem). Należy też pamiętać o izraelskim wywiadzie i kontrwywiadzie oraz licznych agencjach państwowo - prywatnych. Są tak skuteczni jak skuteczna jest policja; czyli jeśli kapuś im coś zadenoncjuje to wiedzą - ale jeśli nie zadenoncjuje to nic nie wiedzą. Izraelskie agencje wywiadowcze nie odniosłyby sukcesów gdyby nie korzystały z obfitych zasobów agencji wywiadowczych państw Unii Europejskiej czy CIA i NSA, których potencjał logistyczny oraz zasięg działania jest o wiele efektywniejszy.

Co do rzekomego ilorazu inteligencji Żydów to nie należy przesadzać, ponieważ wśród nich wogóle nie można spotkać geniuszy komputerowych - w odróżnieniu do Polaków, Rumunów czy Rosjan, którzy poprzez swoje niespotykane umiejętności cybernetycze zdobyli należny szacunek w środowisku "wysokiej technologii" oraz zasłynęli w mediach.

Strategia odstraszania.

Żydzi to wyjątkowo słaby przeciwnik w internecie i sieci przesyłu danych o zwiększonym priorytecie. Żydzi nic samodzielnie nie wnieśli do sieci oraz nie wprowadzili żadnej idei ani myśli technicznej. A Zuckenberg i jego żydowscy zastępcy w biznesie również nic nie wymyślili... . Wszystkie nowinki oraz idee popularnego portalu pochodzą od zatrudnionych przez niego Europejczyków i Azjatów. Zresztą sam Zuckenberg niczego nie wymyślił tylko ukradł pomysł i projekt popularnego portalu internetowego studentom o rok starszym od niego. Potem ci studenci zaskarżyli Zuckenberg'a o odszkodowania za kradzież własności intelektualnej - i Zuckenberg potulnie je zapłacił. Żyd Zuckenberg to zwykły złodziej - a nie żadny wizjoner czy biznesmen! W dodatku oszust, który nielegalnie handlował danymi osobowymi klientów!

Ale znamienny jest sposób działania Żydów: tak jak w tradycyjnym biznesie Żyd sadowi się w roli "pośrednka" pomiędzy producenta a klienta (aby w pasożytniczy sposób spekulować ceną produktu i stosować tzw. "zmowę cenową z innymi "pośrednikami" żydowskimi) - takie same zasady Żydzi próbują przenieść do internetu aby go zainfekować żydowskim sposobem działania. Niestety, ale w tej dzidzinie Żydom nic się nie uda, ponieważ internet jest apolityczny i Żydzi nie mogą nikogo skorumpować, bo przstrzeń internetu pozbawiona jest sprzedajnych polityków.

Polacy w chwili zagrożenia powinni umieć się obronić ale przedtem Polacy powinni próbować odstraszyć wroga wizją nieopłacalności wszczynania wojny przeciw Polsce. Strategię Polskich Sił Zbrojnych zostawmy wojskowym... ale co jeśli wojskowi zawiodą? Co jeśli sojusze zawiodą?

Polska musi posiadać zdolności odstraszania wrogów.

Pozostaje ludność cywilna - Polacy w Polsce, Polacy za granicą. Potencjał intelektualny Polaków jest widoczny na tle innych narodów - z korzyścią dla Polaków. Polacy mogą używać w czasie wojny hybrydowej swoje zdolności IT.

Już teraz państwo polskie powinno szkolić potencjalny ruch oporu (wzorem żołnierzy Cichociemnych).  Uczyć wykorzystywać wszystkie narzędzia medialne i przesyłowe danych. Obecne czasy różnią się formą walki od minionych dwóch wojen światowych. Współcześni żołnierze ruchu oporu AK czy NSZ (Narodowe Siły Zbrojne) zamiast gęstych lasów będą szukać schronienia w gęstej sieci przesyłu danych (internecie).

© Świat, USA, Polska, Historia, Nauka, Ekonomia wg. Mr.Navigator
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci