Menu

Świat, USA, Polska, Historia, Nauka, Ekonomia wg. Mr.Navigator

Świat, USA, Polska, Unia Europejska, Historia, Nauka, Polityka, Ekonomia opisuje: Mr. Navigator

Masowe wysiedlanie Polaków. Wymiana etniczna Polski.

mr.navigator

Art: Masowe wysiedlanie Polaków. Wymiana etniczna Polski.

Rozdział: I. "Polska przestrzeń życiowa".

Działania PiS, Kaczyñskiego, Dudy-Judy i Mateusza - Matołka doprowadziły Polskę do masowego wyludnienia etnicznych Polaków poprzez sztuczne blokowanie wzrostu płac dla specjalistów i ludzi wykształconych. PiS i Duda-Juda dbają tylko o "najbiedniejszych", "nieprzystosowanych" i "upośledzonych społecznie" - rzucając im ochłapy w postaci "500+" i "mieszkanie+". PiS próbuje zabić w Polakach ambicje i motywację do działania a w efekcie zmusić do wyjazdu najambitniejszych i najwartościowszych Polaków za granicę! PiS poprzez generowanie tzw. "znośnej biedy" wygania z Polski Polaków a z drugiej strony w masowy sposób sprowadza do Polski Ukraińców! Ta ukraińska niewykwalifikowana masa szczelnie wypełnia braki polskiego rynku pracy - powodując, że dla chciwych przedsiębiorców to tani Ukrainiec jest atrakcyjniejszy cenowo od droższego Polaka! To właśnie niskie stawki pracownicze powodują ucieczkę młodych Polaków z Polski. PiS doskonale zdaje sobie z tego sprawę a nawet sam projektuje tą niekorzystną i społecznie szkodliwą sytuację.

Po co?

W tym artykule znajdziesz odpowiedź.

Obecna eksterminacja ludności polskiej na terytorium Polski należy do największej w znanej historii ludzkości. Jeszcze w żadnym okresie, począwszy od starożytności, nie zanotowano takich strat populacji nad Wisłą! Dla niezorientowanych należy się mała uwaga: według obecnie dostępnych źródeł historycznych protoplaści Polan i Polaków zamieszkiwali Środkową Europę conajmniej już od kilkutysięcy lat! Natomiast fałszerstwa historyczne mówiące że Polanie przybyli do Europy w V w.n.e. to zwykłe niemieckie kłamstwa próbujące uzasadnić niemieckie dążenia do zredukowania ludności aryjskiej, czyli Polan, Wandalów, Serbów, Czechów, etc. Znana ze swej bezczelności niemieckiej próba okradzenia Aryjczyków z dumnego plemienia Wandali to klasyka fałszerstw w antropologii.
Wanda, potomkini Kraka, dała nazwę rzece (dzisiejsza Wisła) oraz plemieniu zamieszkującemu okolice wisły. Wandalowie w czasach Imperium Romanum zagarnęli południową część Półwyspu Iberyjskiego (dzisiejsza Andaluzja - od Wandaluzji - w jezyku hiszpańskim nie wymawia się litery "W") i następnie ekspandowali do Północnej Afryki aby osiąść w Kartaginie. Wandalowie prowadzili wojny z Cesarstwem Rzymskim i zmusili Rzym do płacenia sobie kontrybucji. Ale znane są inne niemieckie złodziejstwa antropologiczne dotyczące plemion aryjskich; słynni dowódcy i wodzowie plemienni z linii Gąsiorek (Gonsiorek) tłumaczone na język niemiecki Genzeryk to nie żadni Niemcy tylko Lechici. Sami Niemcy oraz Skandynawowie nigdy nie nazywali się Aryjczykami ani też wcześniej nikt ich tak nie nazywał. Anglo-Sasi i Skandynawowie przywłaszczyli sobie nazwę "Aryjczycy" dopiero pomiędzy I a II wojną światową w XX wieku (szczególnie aktywna niemiecka Ahnenerbe).
Dokładniejszy opis odrestaurowanej historii Polan i Lechitów będzie przedstawiony w osobnym artykule. Ale fakty są takie, że kiedy Żydzi uciekali z Egiptu przed 1000 lat p.n.e. - to Polanie i Lachy już dawno posiadały silne struktury społeczne i polityczne w Europie!  Więc niech Żydzi nie pouczają Polaków, tylko potulnie uczą się od mądrzejszych i zdolniejszych Polaków. Polacy posiadają wyłączne prawo do swoich terytoriów!

LINK - Ahnenerbe.

LINK - Gąsiorek czy Genzeryk?

Teraz swoje obleśne łapy wyciągają w kierunku Polski chciwe środowiska żydowskie i przyszli wysiedleńcy izraelscy - szykujący dla siebie "nową ziemię obiecaną" o nazwie Polin, którą chcieliby zbudować w miejscu Polski!

 

Roździał: II. "Cena europejskiego szczęścia".

Współczesna eksterminacja Narodu Polskiego jest największą w Europie XXI wieku! Od roku 2005 (kiedy Polska została członkiem Unii Europejskiej) z Polski wyemigrowało za pracą lub uciekło przed biedą aż 4 miliony Polaków i Polek. Następne 3 miliony obywateli polskich regularnie wyjeżdza za granicę do prac sezonowych lub dorywczych, a pozyskane w taki sposób źródła utrzymania są jedynymi. Dodatkowa ogromna rzesza Polaków pracuje za granicą jako tzw. "pracownicy oddelegowani".

Konsekwencją tych - szkodliwych dla Polski i patologicznych dla populacji całego narodu - zagranicznych wyjazdów są liczne rozbite związki partnerskie i pogubione emocje. Skutkiem czego przeciętny polski imigrant częściej - od innych mieszkańców UE - zużywa i eksploatuje swoje indywidualne zasoby psychiczne. Co zresztą obrazują 5-cio miesięczne kolejki do lekarzy psychiatrów w Polsce. Tak długo Polacy oczekują przeciętnie do specjalisty zdrowia psychicznego - a Polaków potrzebujących pomocy psychicznej przybywa w zastraszającym tempie.

Czy to właśnie jest element programu "odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju" autorstwa Mateusza Matołka?

 

Rozdział: III. "Geopolityka i real-politik".

Polscy sąsiedzi: Rosja i Niemcy - chociaż Polska im zawadza - wbrew pozorom nie są najgrożniejszym wrogiem. Ogromną determinacją w dążeniu do osłabienia Narodu Polskiego okazują Żydzi. Są oni zdeterminowani walką o własne przeżycie. Należy pamiętać, że państwo Izrael - to państwo Pułapka! Samo jego położenie geograficzne nic mu dobrego nie wróży... Ze wszystkich stron Izrael otoczony jest wrogami, którymi zresztą sam - w głupi sposób - skutecznie prowokuje. Stała psychoza zagrożenia to jest tylko niewielki ułamek kłopotów Izraela. Największym jednak kłopotem Żydów jest brak wody pitnej. Izrael posiada niewielkie zasoby pitnej, obliczonej tylko dla 4 mln. Żydów. Resztę wody pitnej uzupełnia z morza (odsala wodę - co sponsoruje USA, jak prawie wszystko). Jeżeli morze zostanie zatrute chemicznie lub biologicznie przez wrogów Izraela to Żydzi skoczą sobie do gardeł i w szybkim czasie sami się unicestwią.

Izrael wogóle nie jest w stanie sam się wyżywić (USA sponsoruje Żydom żywność) ponieważ tak głośno wychwalane przez samych Żydów ich zdobycze wojenne obejmują w większości jałowe pustynie. I właśnie te wymienione przyczyny plus jeszcze kilka innych czynią państwo Izrael - państwem bez jakiejkolwiek przyszłości.

Donald Trump jeszcze więcej pogrąył Izrael przenosząc dyplomację USA z Tel-Aviv do Jerozolimy. Trump doskonale wiedział, że Izraelowi przysporzy to nowych kłopotów; zarówno z kierunku bezpośrednich sąsiadów Izraela ale też z kierunku państw UE. Otoczenie Trump'a insynuuje, że może w taki sposób pozbędzie się Żydów z USA. Wart odnotować fakt, że obecnie znacznie wzrosła liczba organizacji faszystowskich w USA (tak jak by ktoś wpływowy im sprzyjał). Żydzi w swoim wewnętrznym państwowym dokumencie uznali, że będą dążyć do budowy projektu Polin z okrojonych terytoriów Polski i Ukrainy aby ewakuować tam  ludność z Izraela w szybkim czasie.

Zdesperowani i zpanikowani Żydzi szykują się w pośpiechu do swojej "nowej ziemi obiecanej". Nowej, albo raczej już znanej ziemi, którą sami Żydzi nazywają Polin, a która oficjalnie nazywa się Polska.

 

Rozdział: IV. "Żydowski interes".

Tysiąc lat polskiej opieki nad żydowską ludnością wymagał często wysiłku. Liczne przywileje z łaski polskich wielmożów dla osadników żydowskich oraz ich ochrona wymagały często konfliktowania się z własną, etniczną ludnością.  Ale w chwilach prawdy i potrzeby Rzeczpospolitej,  kiedy jej narody stawały w jej obronie - wyjątek niechlubny stanowili Żydzi, którzy targowali z Rzeczpospolitej wrogami. Apogeum żydowskiej zdrady i niewdzięczności nastąpił w czasie rozbiorów Rzeczpospolitej Polskiej, kiedy Żydzi zamiast okazywać Polakom wdzięczność i przywiązanie, obmyślili jak z Polski uczynić żydowski Polin oparty o umowy z wrogami Polski, czyli z: Austrią, Prusami i Rosją.

Polacy tej zbrodni przeciw Rzeczpospolitej nigdy Żydom nie zapomnieli i nie zapomną! Bezczelni Żydzi domagali się od rządu polskiego po I wojnie światowej żydowskiego autonomicznego państwa Polin wydartego z terenów II Rzeczpospolitej! Hańba! Zdrada! Żydzi skarżyli się przeciw Polsce nawet w Wersalu w czasie konferencji kończącej I wojnę światową. Domagali się też żydowskiego "wolnego miasta Białystok" jako alegorii do niemieckiego "wolnego miasta Gdańsk". Żydowska polityka budowy własnego państwa żydowskiego opiera się o dwa filary; pierwszy filar - to budowa Polin z terenów Polski i Ukrainy, drugi filar- to ścisła kooperacja Żydów z RFN i Federacją Rosyjską, które to państwa zapewniłyby Żydom w Polin pomoc w ekspansji siłowej i pacyfikacjom przeciw polskiej ludności etnicznej oraz wykorzystania struktur państwowych Niemiec i Rosji do zarządzania Polin. Byłaby to raczej kolonia (kolonia niemiecko - rosyjska z żydowską strukturą zarządu i własną flagą) a nie w pełni samodzielne państwo żydowskie - na wzór Izraela, które nie jest wystarczalne w żadnym aspekcie i funkcjonuje (albo żeruje) dzięki obfitej pomocy USA.  Stany Zjednoczone dostarczają i zapewniają żywność do Izraela, który wogóle nie umie sam żywności wyprodukować! Stany Zjednoczone zaopatrują Izrael w najnowsze systemy obronne i wojskowe know-how oraz zapewniają funkcjonowanie państwa żydowskiego, którego wojsko żydowskie jest żenująco deficytowe iż wcielają przymusowo kobiety! Stany Zjednoczone stabilizują wewnętrzną politykę Izreala, w której politycy żydowscy uwikłani są po uszy w afery korupcyjne i emanują bezsilnością zarządzania własnym państwem żydowskim. Stany Zjednoczone dostarczają niezbędnych raportów bezpieczeństwa dla izraelskiego Mossadu, który zbudowany jest według struktur mafijnych a nie wywiadowczych! Tylko w książkach z zakresu powieści political-fiction można przeczytać o super-akcjach Mossadu; w rzeczywistości Mossad jest słaby i nic nie znaczy bez CIA.

Wniosek jest następujący: każdy ruch żydowski w kierunku próby eksterminacji Polaków i budowy państwa żydowskiego Polin będzie ściśle konsultowany z żydowskimi sojusznikami, czyli z rządami Niemiec i Rosji. Współczesne plany tych antypolskich idei oparte są o doświadczenia z września'39 roku, kiedy III Rzesza i ZSRR "po równo i w przyjaźni" podzieliły się Polską a kompetencje polskich struktur państwowych na szczeblu powiatowym i gminnym oddano w ręce żydowskie. Niemcy jednak nauczone własną historią szybko zmodyfikowały tę rzeczywistość i podpisały umowę z Żydami o "ograniczonym autonomicznym terytorium żydowskim" z autonomicznym żydowskim zarządem - potocznie zwanymi "gettami". W gettach Żydzi - w pierwszym okresie wojny - cieszyli się nietykalnością i wolnościami o jakich etniczni Polacy mogli tylko pofantazjować!

 

Rozdział: V. "PiS-owskie 'srebrniki' 500+".

PiS szczególnie nienawidzi "frankowiczów". Robi wszystko aby banki bez opamiętania łupiły młodych polskich obywateli, którzy chcieli się usamodzielnić. Duda-Juda i Kaczyński w czasie wyborów roku 2015 łasili się do elektoratu "frankowiczów"... wykorzystali i porzucili! Prawie 1,5 miliononowy elektorat przeważył wyniki wyborów i doprowaeził PiS i Dudę-Judę do politycznego koryta. A teraz Duda-Juda pije vódkę z prezesami banków a Kaczyński unika debaty.  Na Węgrzech politycy rozwiązali problem "węgierskich frankowiczów" tak, że młodzi Węgrzy z ulgą patrzą w swoją przyszłość we własnym państwie... Tak samo problem "frankowiczów" rozwiązali u siebie Czesi, Rumunii i Chorwaci... ale "polscy frankowicze" oszukani i zostawieni przez PiS i Dudę-Judę są zmuszani do opuszczenia własnego państwa. PiS nie lubi frankowiczów bo należą do tej odważniejszej i inteligentniejszej grupy Polaków... PiS preferuje mniej samodzielnych i mniej inteligentnych Polaków - za co chojnie ich przekupuje 500+ czyli PiS-owskimi "srebrnikami". Bo ci raczej nie myślą samodzielniei nie stanowią zagrożenia dla antypolskiego planu Polin, nie interesują ich roszczenia żydowskie, ani przyszłość Polski "po 500+". "Frankowicze" są za mądrzy i zbyt autonomiczni intelektualnie oraz politycznie; w ocenie Kaczyńskiego i w ocenie Żydowstwa - więc najlepiej uprzykrzyć im relacje z bankami, aby sami opuścili w pośpiechu Polskę.

PiS i Żydowstwo preferuje "ilość zamiast jakości" (czyli duża liczba Polaków w Polsce o intelektualnych i emocjonalnych ograniczeniach).

Trendy cywilizacji zachodniej zachęcają swoich obywateli do aktywności zawodowej poprzez dobre i sprawiedliwe zarobki. Nagrodą dla tych obywateli są liczne ulgi podatkowe – od pensjiI czy zakupu towaru (zamiast 300+ jest zerowy podatek na wyprawki i dożywianie w szkole, a zamiast 500+ jest zerowy podatek przy nabywaniu odzieży oraz darmowe przejazdy  komunikacją publiczną plus uzasadniona pomoc finansowa). Rządy państw zachodnich nie zacjęcają obywateli do lenistwa i cwaniactwa tylko nagradzają za ich aktywność i zaangażowanie.

LINK - USA. Świadczenia socjalne.

 

Rozdział: VI. "PiS-owski interes z Żydostwem".

Udostępnione dokumenty oraz pro-żydowska polityka PiS potwierdza fakt, że istnieje tajna umowa PiS-u z Izraelem i środowiskami żydowskimi co do wsparcia finansowego i szerokiej pomocy w uzyskaniu władzy w Polsce przez partię J. Kaczyńskiego.

PiS przez cały okres bycia w opozycji politycznej (lata 2007- 2015) miał przeciwko sobie całą Unię Europejską. UE całkowicie i bezwarunkowo poparła Platformę Obywatelską, a jej głównych liderów obdarowała europejskimi zaszczytami (Tusk, Bieńkowska, itd.). W tym czasie UE prowadziła politykę autonomiczną (pomijając USA) a nawet samodzielną politykę względem Bliskiego Wschodu (np. Umowa Nuklearna z Iranem, wsparcie dla Palestyny, Tureckie roszczenia bliskowschodnie), która to polityka kolidowała niebezpiecznie z interesem Izraela.

Izrael próbując jakoś przeżyć w regionie - zdecydował się rozgrywać Unię Europejską od wewnątrz. Użył do tego celu Polskę, a raczej outsider'ów politycznych w PiS-ie. Izrael wiedział o chęci zemsty J. Kaczyńskiego za tragedię smoleńską. Znakomitą ilustracją żydowskich wpływów są tzw. "taśmy prawdy" z warszawskiej knajpy "Sowa i przyjaciele". Tylko kompletny idiota uwierzy że niedobitki z PiS-u potrafiły urządzić taką precyzyjną i długotrwałą akcję wywiadowczą! Tylko idiota uwierzy że garstka kelnerów (jak głosi oficjalna wersja prokuratury Zbigniewa Ziobry) zdobyła super precyzyjny sprzęt do rejestrowania rozmów i zawiadywała całą akcją prawie rok w kompletnej konspiracji! Przecież tzw. "taśmy prawdy " całkowicie "wywróciły polską scenę polityczną". Zarejestrowane potajemnie rozmowy polityków PO i PSL były sączone i grilowane w środkach masowego przekazu dla opini publicznej w sposób zaplanowany przez najlepszych specjalistów od Public Relations. To akcja doświadczonej i wyspecjalizowanej agencji wywiadu obcego (izraelskiego) - bo swoja agencja wywiadu (polskiego) nie podniosłaby ręki na swoich darczyńców z rządu. Żadna agenda wywiadu państw UE też nie miała najmniejszego interesu aby usunąć rządy PO w Polsce.

PiS ze swoim Kaczyńskim zdradzili Polskę i Polaków dla rządzy władzy, dla politycznego koryta! Zawarli umowę z Izraelem - przeciwnikiem Polski! Izrael i izraelski wywiad wojskowy wywiązał się z umowy - a teraz wystawia PiS-owi ogromne lichwiarskie rachunki za pomoc. A Kaczyński wraz ze swoją ekipą spłacają te rachunki... a raczej okradają polski naród na finansowanie setek milionów złotych dla gmin żydowskich i wciskają Polakom żydowskiego autorstwa ustawę 447 dotyczącą tzw. "bezspadkowego mienia żydowskiego" - za które Polacy mieliby zapłacić!

 

Rozdział: VII. "Polin".

Idea Polin jest znana polskim kronikarzom i historykom co najmniej od średniowiecza. Jest ideą nieprzyjazną Polsce i polskości. Założeniem i warunkiem silnej Polin jest osłabienie struktur państwowych Polski i kradzież jej znaczącej części terytorium. Konferencja wersalska rozczarowała środowiska żydowskie. Konsekwencją tego w czasie II wojny światowej było żydowskie paktowanie z III Rzeszą przeciw Polsce oraz przeciw polskiemu rządowi na uchodźtwie w Londynie. Równolegle w czasie, grupa Żydów paktowała ze Stalinem, negocjując warunki autonomii Polin - jako następną republiką ZSRR. Zasady są proste: czym jest mocniejsza Polska to niweczy się realizacja budowy Polin.

 

Rozdział: VIII. "Czasy współczesne".

Czasy współczesne niczym nie różnią się dla Żydów od historii. Wciąż zawzięcie forsują swój plan budowy żydowskiego państwa Polin. Od początku XXI wieku masowo wnioskują o przyznanie polskiego obywatelstwa. Oficjalne szacunki mówią, że do chwili obecnej wydano Żydom 4 miliony polskich obywatelstw. A o jakiej liczbie mówią szacunki nieoficjalne? Skandalem wśród Polonii zagranicznej był fakt, że w najnowszym spisie polskiej ludności utajniono liczbę kilku milionową Żydów z polskim paszportem.

 

Rożdział: IX "Modus operandi".

Współczesny projekt Polin zakłada przejęcie całej Polski i Ukrainy z dostępem do Morza Czarnego (zintensyfikowane rozmowy Putin - Natanjahu). "Project Polin" jest dostępny na stronach "WikiLeaks" i precyzuje wszystkie zasoby naturalne Polski i Ukrainy; szczególny rozdzial dotyczy polityki agralnej Polin. Osobny dokument dotyczy masowych wysiedleń z Polski rdzennych Polaków i zastąpieniem ich niewykształconą masą ukraińską przyszykowywaną do prostych prac rolnych oraz prostych prac w przemyśle. Polacy, jako naród szczególnie awanturniczy i buntowniczy (w ocenie Żydów) powinien być zmuszony ekonomicznie do opuszczenia Polski.

Obserwując sytuację w Polsce dostrzega się realizację żmudnego antypolskiego planu; PiS zdradza oznaki i przejawy bycia agendą i wykonawcą żydowskiego planu Polin:

1. ogromne i bezprecedensowe dotacje na gminy żydowskie z polskiego budżetu,

2. przystosowania prawa polskiego do prawa żydowskiego.

3. polski sejm forsuje rozbrojenie Polaków na wypadek zamieszek antyżydowskich i możliwości czynnej obrony i oporu Polaków przeciw milicji żydowskiej.

4. polska polityka rolna niszczy polskiego rolnika (w założeniu projektu Polin: polscy rolnicy powinni być zamienieni w chłopów bez własnej ziemi).

5. obecna debata w Sejmie RP o oddaniu lub powierzeniu wojska polskiego w obce (niepolskie) dowództwo oraz przekazanie sprzętu wojskowego (ustawa nie precyzuje czy przekazanie polskiego dowództwa i sprzętu wojskowego dla państw ze struktur NATO czy innym państwom nie będącym członkiem NATO - np. Izraelowi).

Oburzenia też nie ukrywają polskie środowiska patriotyczne; zuchwałość i bezczelność ukaraińskich faszystów wylała się żółcią przez polską granicę. Pomijając głupawe i oszołomskie wypowiedzi ukraińskich polityków i pospolitych faszystowskich ukraińskich pijaków - z niepokojem obserwuje się antypolską działalnośč ukraińskich przybyszów w Polsce! Otóż niejaka Ukrainka (z dodatkowym rosyjskim paszportem w pakiecie szpiega) z fundacji o nazwie "Otwarty dialog" z główną siedzibą w Warszawie została 'zablokowana' w strefe Shengen i nie może tu wjechać. Powód oficjalny polskiego MSZ - to nielegalne sponsorowanie fundacji przez Rosję. Jakiś ten polski MSZ jest łaskawy, ponieważ za coś takiego taka prezes takiej fundacji powinna zostać skazana przez sąd. No, ale kiedy wstawiły się za nią takie oszołomy jak Wałęsa, Thun, Bieńkowska i tego sortu "polscy patrioci" to ukraińska prezes fundacji "Otwarty dialog" oznajmiła, że jest wdzięczna niektórym Polakom za poparcie jej antyrządowych akcji przeciw rządowi polskiemu... i że obawia się iż polskie agencje bezpieczeństwa publicznego będą prześladowały Ukraińców pracujących i mieszkających (gastarbeit'erzy) w Polsce, którzy otwarcie będą się sprzeciwiali polskiemu porządkowi politycznemu.

O k...wa! A od kiedy to Ukraińcy chcą wybierać polski rząd? Te wsióry ukraińskie nie potrafią zbudować rządu u siebie tylko koczują przy majdanach! Buntują się, przelewają bezsensownie swoją krew a potem znowu dają się j...bać takim ruskim agentom jak Poroszenko... I chcą wybierać polski rząd! Ale warto też odnotować grożby byłego ukraińskiego ministra MON, który postraszył Polaków kilko milionową masą ukraińskich gastarbeit'erów w Polsce - że mogą "wyjąć swoje ukryte kosy". Ukraiński głupek nie zna historii swojej Ukrainy, bo jakby znał to by obawiał się powrotu polskiej niezwyciężonej Husarii!

Konkluzja:

Skala obecnej eksterminacji Polaków nie ma precedensów w historii Polski. Nawet w czasie terroru II wojny światowej nie zniknęło tylu Polaków z Polski (Polska straciła 3 mln. obywateli etnicznych Polaków oraz liczbę ciężko do ustalenia obywateli polskich etnicznych nie-Polaków). Współczesne masowe wysiedlenia Polaków z państwa polskiego szacuje się na liczbę od 5 do 8 mln. Jest bez precedensu też zjawisko przesiedlania do Polski milionów niechętnych Polsce Ukraińców (oficjalnie 4 mln.). A wszystko to dla tajnego planu żydowskiego Polin - zakładającego kradzież Polski Polakom (wraz z wolnościami obywatelskimi i obfitymi zasobami naturalnymi) i przekazaniem Żydom. Żydzi przewidują specyficzną rolę i pozycję dla Polaków - jako nowi europejscy Palestyńczycy (bez prawa własności, bez prawa do ziemii, bez prawa do wyborów powszechnych).

Można to nazwać "katastrofą narodu polskiego" a zająć się tym powinna natychmiat Główna Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu.

Powinna - w takiej sytuacji - powstać Sejmowa Komisja d.s. Zdrady Narodu Polskiego przez PiS.

UWAGA:

Nie musisz lubić Żydów i wcale nie musisz się tego wstydzić!

Skoro Żydzi nie lubią Ciebie... Ty masz prawo nie lubić Żydów. Jeśli Żydzi gardzą Tobą... Ty gardź Żydami.

To zwykłe "prawo wzajemności". Nie wstydź się tego! Bądź odważny i śmiało artykułuj swoje zdanie!

Nie daj sobie wmówić głupot poniektórych żydowskich faszystów - że z tego powodu Ty jesteś "antysemitą".

Jak mogą pouczać Ciebie ci, co kłamią o narodzie polskim?

Zapytaj Żydów czy już dojrzeli do tego aby okazali wdzięczność Polakom za to, że użyczyli swojej ziemi Żydom przez okres 1000 lat?

© Świat, USA, Polska, Historia, Nauka, Ekonomia wg. Mr.Navigator
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci